TR
EN

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Puls Elektronik, bizi tercih eden müşterilerimizin üretimlerinde kullandığı ekipman veya makinelerimizin mükemmel çalışmasını sağlayıp üretim kalitesini desteklemek için satış sonrası hizmet ağı ile planlı bakım, personel eğitimi ve iş geliştirme süreçlerini yönetir.

Size nasıl yardımcı olmamızı istersiniz ?
Bunun için yapmanız gereken tek şey bizi aramak...
Telefon Desteği
Haftaiçi 7:00 ile 17:00 arası konusunda uzman personellerimizle sizlere hizmet vermek için bekliyoruz
Yedek Parça
Oluşacak en ufak yedek parça taleplerinize, üretim hattınızda sorun yaşamamanız için stoklarımızla hizmetinizdeyiz
Ekipman Verimlilik Takibi
Ürünlerimizin çalışma veriminin takibini yapıp, üretim hattınızın olası tüm risklere karşı erken uyarımını yaparak üretim kalitenizin devamlılığını sağlıyoruz
Görüntülü Canlı Servis Desteği
Konusunda uzman ekibimizle hata alanında veya kullanım aşamasında desteğe ihtiyacı olan çalışanınızın, uzman ekibimiz tarafından görüntülü aranarak sizlere canlı destek hizmeti vermekteyiz.
Yerinde Teknik Servis
Canlı destek veya telefon ile çözüme ulaştırılamayan hertürlü talepleriniz yerinde servis ekiplerimizle hizmetinizde
Garanti Sonrası Destek
Ürünlerimiz garanti süresi sona erdikten çok uzun zaman sonra bile verimliliği ve çalışma performansı devam eden ürünlerdir. Yine de olası tüm problemlerde gerek stoğumuz gerekse uzman ekiplerimizle garanti sonrası onarım ve servis desteğimizle hizmetinizdeyiz.
YERİNDE EĞİTİM

Satış Sonrası Personel Eğitimi

Satış sonrası kurulumu yapılan ürünlerin kullanımı, ayarlama işlemleri, olası tüm problemlerin çözümleri için personele uygulamalı olarak eğitim verilmektedir. Ürünlerimiz konusunda eğitimini tamamlamış personellerinizin üretim verimliliğinizi en üst seviyeye çıkarma, olası problemlere hızlı yanıt verme becerileri kazandırılacaktır.

Eğitimi almış olan personeliniz ve firmanız, olası güncellemeler veya bildirimlerden anında haberdar olacaktır.